NASZE FAQ 

Najczęściej zadawane pytania.

 

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Kim jesteście?
To my, Crazy Guides, CrazyUrodziny, CrazyWesele, crazyKawalerski oraz CrazyPanienski.
Nasze imprezy firmowe, urodzinowe, weslne, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz  eskapady trabantami po Nowej Hucie godnie zapisały się na kartach imprezowej historii Polski. Nie spuszczamy z tonu, ciągle się rozwijamy i chcemy wykorzystać nasze doświadczenie, by realizować równie odjechane imprezy urodzinowe. 

 

Jak się u Was rezerwuje?
Bardzo prosto.
Wysyłacie wstępne zapytanie o dostępność terminu konkretnej atrakcji, a następnie dogadujemy szczegóły. Przelewacie nam pierwszą wpłatę, a resztę płacicie na miejscu lub również przelewem. Prosto i bezboleśnie.

 

Co się stanie jeśli zamówiona atrakcja z powodu działania tzw. siły wyższej nie będzie możliwa do zrealizowania?
Zależy to od rodzaju atrakcji. W 99% przypadkach potrafimy znaleźć godne zastępstwo lub zamienić atrakcję na lepszą i droższą w tej samej cenie. Dlatego warto zamówić u nas a nie bezpośrednio z wykonawcą, gdyż my mamy globalne rozeznanie rynku.

 

Jaką mamy pewność czy po tym jak wpłacimy pieniądze, Wy nie zbankrutujecie lub zamkniecie interesu?
Nie kupujecie imprezy u nieznanego sprzedawcy.
Crazy Guides to renomowana i znana krakowska firma opisana w niezliczonej ilości mediów z Polski i całego świata.
Działamy nieprzerwanie na rynku turystyczno-imprezowym już od 2004r.

 

Gdzie mieści się Wasza siedziba?
Rejestrowa siedziba firmy to ul. Krakusów 1a w Krakowie, natomiast nasze Crazy Biuro mieści się przy ul. Michałowskiego 11/8 w Krakowie. Większość tematów dogrywamy jednak przez internet, bo tak jest dużo sprawniej.

 

Dlaczego mamy rezerwować przez Was, skoro możemy to zrobić sami?
Przede wszystkim spada Wam z głowy ciężar dogrywania wszystkiego na własną rękę. Zrobiliśmy za Was rekonesans wszelkich dostępnych atrakcji imprezowych w Waszym mieście. Ponadto wybraliśmy najlepszych i nie najdroższych wykonawców. Co więcej nasza marża jest naprawdę minimalna, także możemy śmiało powiedzieć, że z nami nie przepłacacie.